Porównywarka kredytów – przykładowe oferty

W czasach braku gotówki, warto rozważyć zaciągnięcie kredytu, który pomoże nam chwilowo związać koniec z końcem. Niestety wiele instytucji finansowych żeruje na problemach finansowych swoich klientów i oferuje im nieuczciwe i zbyt drogie kredyty. Na szczęście, takie sytuacje nie muszą się już powtarzać, gdyż każdy może zobaczyć jakie ma możliwości uzyskania kredytu dzięki porównywarce kredytów. W tym artykule będzie podanych więcej informacji na ten temat.

1. Porównywarka kredytów – jak wypełnić formularz?

2. Porównywarka kredytów – interesujące oferty

Porównywarka kredytów – jak wypełnić formularz?

Wypełnienie formularzu w porównywarce kredytów nie zabiera dłuższego czasu, zwłaszcza gdy korzystamy z prostej porównywarki kredytów na stronie porównywarka kredytów. Formularz jest dziecinnie prosty, a uzupełnienie go zajmuje mniej niż 30 sekund. Formularz składa się z trzech pól, w które wpisujemy kwotę kredytu, okres trwania kredytu oraz chęć posiadania ubezpieczenia do kredytu, które jest całkowicie dobrowolne. Porównywarka kredytów jest idealna dla osób, które szukają pożyczki na 500 plus i alimenty jak również raty bez bik.

Porównywarka kredytów – interesujące oferty

W porównywarce na stronie internetowej wiecejgotówki.pl można znaleźć mnóstwo ofert wart uwagi. Oto niektóre z nich:

– kwota kredytu 2000zł, okres kredytowania: trzy miesiące

Porównywarka przedstawiła kilka ofert jednak jedna z nich, oferowana przez bank Santander wydaje się być najlepsza – oprocentowanie 8%, prowizja 2,93%, RRSO 29% – miesięczna rata wynosi 695,37zł.

– kwota kredytu 10 000zł, okres kredytowania: dwadzieścia cztery miesiące (dwa lata).

Porównywarka przedstawiła kilka ofert, z czego zdecydowanie najlepsza jest oferta banku Santander – oprocentowanie 8%, prowizja 2,93%, RRSO 11% – miesięczna rata wynosi 465,32zł oraz banku Alior Bank – oprocentowanie 8,99%, prowizja 12,70%, RRSO 25% – miesięczna rata wynosi 453,43zł.