Samochody poleasingowe, Warszawa

Leasing aut jak i wynajmowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród biznesmenów. Nie każdy, szczególnie na początku tworzenia swojej działalności może sobie pozwolić na zakup pojazdów potrzebnych do funkcjonowania działalności. Przedsiębiorstwo Arval wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów i dzięki długoletniemu doświadczeniu i obecności na rodzimym rynku gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Firma Arval świadczy usługi w zakresie wynajmu długookresowego i krótkookresowego z całkowitym pakietem usług. Swoim klientom zapewnia również usługę leasingu ( Seat leasing, Volvo leasing, Citroen leasing). Na prowadzonych przez przedsiębiorstwo Arval aukcjach można również zakupić pojazdy poleasingowe samochody poleasingowe, Warszawa w atrakcyjnych kwotach. Należy podkreślić również fakt, że każde pojazd posiada wnikliwą ekspertyzę całkowicie niezależnego rzeczoznawcy. Dzięki temu oferowana kwota samochodu poleasingowego jest uczciwa i odpowiednia do jego wartości. Firma posiada szeroką gamę samochodów. Między innymi takie modele jak sedan, kombi, hatchback, mini van czy SUV. Posiada w swojej flocie wiele wiodących marek takich jak Mercedes, Jeep czy Renault.

Przedsiębiorstwo Arval- auta po leasingu, Warszawa i okolice

Firma Arval kupuje co roku 10000 samochodów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający kontrahent może wybrać auto idealnie skrojone do swoich potrzeb. Firma Arval istnieje na rynku od 1989 roku i obsługuje ponad 1000 firm w Polsce. Dzięki długoletniemu zaufaniu swoich klientów Arval zarządza flotą ponad 1 mln pojazdów. Firma Arval kooperuje z wiodącymi partnerami z całego kraju. Firma Arval przez długie lata tworzyło swoją renomę i nadal ciągle pracuje nad tym, aby ciągle podwyższać swoje umiejętności w obsłudze każdego przedsiębiorcy. Dzięki nowej aplikacji My Arval Mobile każdy kontrahent ma pod kontrolą wszystkie sprawy związane z eksploatacją pojazdów. Również po wejściu na platformę My Arval można znaleźć wszystkie niezbędne wiadomości. Sukcesy przedsiębiorców przedsiębiorstwa Arval stają się osiągnięciami Arval, dlatego firma skupia się na tym, aby zadbać o wszystkie potrzeby przedsiębiorców. Na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do każdego kontrahenta, bez względu na to czy jest to niewielki przedsiębiorca, czy działalność o ogólnopolskim zasięgu.

Wynajem samochodów

Wiele firm decyduje się na samochody używane. Arenda czy najem jest korzystny przede wszystkim dlatego, że klient nie naraża swojej firmy na zobowiązania finansowe związane z kredytem. Każdy kontrahent, który korzysta z usług przedsiębiorstwa Arval ma zagwarantowaną fachową pomoc i doradztwo. Jak również auto zastępczy i fachowy serwis w razie uszkodzenia auta. Każdy pracownik firmy dokłada wszelkich starań, aby jakość przeprowadzanych usług i kontakt z każdym kontrahentem był na najwyższym poziomie. Co niezwykle istotne, to fakt, że wszystkie auta mają udokumentowaną historię serwisową i szkodową. Firma Arval w swojej działalności wysoko ceni sobie kontakty ze swoimi kontrahentami oparte na uczciwości i jawności. Odpowiednie dokumenty są wydawane do wglądu, każdemu klientowi, aby miał pewność co do dokonywanego wynajmu. Kontrahent otrzymuje dokumenty na własność po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych formalności. Warto nawiązać długotrwałą współpracę z przedsiębiorstwem Arval, od 2 do 5 lat. Choć klienci zadowoleni z usług często pozostają z Arval na dłuższy okres czasu. Kwestie finansowe dogadywane są indywidualnie z każdym przedsiębiorcą i dostosowane do jego możliwości i charakteru prowadzonej firmy.